قیمت سرور خرید سرور قیمت سرور اچ پی قیمت رم سرور قیمت هارد سرور قیمت لپ تاپ قیمت لب تاب قیمت نوت بوک قیمت لپ تاپ ایسوس قیمت لپ تاپ لنوو قیمت لپ تاپ اچ پی قیمت لپ تاپ ایسر قیمت سوئیچ سیسکو قیمت مودم دی لینک قیمت مودم تی پی لینک لپ تاپ قیمت مادربرد قیمت یو پی اس فروش یو پی اس قیمت پرینتر قیمت دوربین مداربسته قیمت پرینترهای اچ پی دوربین مداربسته قیمت گوشی موبایل قیمت پاوربانک قیمت گوشی سامسونگ قیمت هارد اکسترنال قیمت هارد اس اس دی قیمت فلش مموری قیمت باتری لپ تاپ
سفارش تبلیغ
صبا

طریق یار


املاک
رجانیوز
خانه دوست
کیهان
روزنامه ایران
انصار نیوز
تابناک
گوگل
یاهو
بولتن نیوز
رشد
آفتاب نیوز
صدرا نیوز
شمال نیوز
شهاب نیوز
امید نیوز
شیعه نیوز
دیدار نیوز
دریانیوز
یاسین
آوینی
طوبی
فرارو
صبح
شیعه آنلاین
تبیان
اقتدارملی
راسخون
ایران نیوز
دفتر رهبری
خبرگزاری موج
فرهنگ انقلاب اسلامی
کربلائی110
سرداران مازندران
مرکا
یاسین
خون های پاک
یاوران مهدی
بر و بچه های ارزشی
آوای قلبها...
یا زهرا (س) مدد
تنهاترین غریبه ...
مقام عظمای ولایت امر
سوز و گداز
مهر
نور
نصر
گنجینه
هر روز به روزیم
.*عکس*.
عاشق آسمونی
مذهب عشق
در تمنای وصال
کشکول
بهشت خوبان
کلوپ دوستان
آخرالزمان و منتظران ظهور
به بهانه تمدن
گلی از بهشت
دنیای واقعی
هسته ای
راه و راهنما
بانک مقالات روانشناسی
چهارراه
یوزر ژسورد نود32
رنگارنگ
پرسش مهر
نیم پلاک
راز
کیمیا
دیـــــــار عـــــــاشـقـــــان
طــــنـــیــن
منتظر سیاسی
دانشجو
دل بارانی
یاداشت های یک مادر
وباگی خالی از خنده
یادگاران
یه آسمان ستاره
جاذبه
بهترین ها برای ایرانیان
قرآن معجزه ای جاوید
توشه آخرت
صاعقه
بهترین ها برای شماا
مریم جون !
مروارید خلیج عشق
O2H-SMS
مهر بر لب زده
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
عاشقان علی
عقل وعاقل
پاتوق
شهید قنبر امانی
عاشقان
GOD....
عاشقان علی و فاطمه
چشم انتظار
یا علی گفتیم و عشق آغاز شد
متفکران

 بنام خدا وند جان آفرین     حکیم قدیر سماء و زمین

          ایام الله دهه  فجر مبارکباد

عوامل اصلی شکل گیری نهضت اسلامی درکشور و نفی سلطه استکبار

1-دین     2- ولایت   3- مردم

برای براندازی نظام دینی و زمینه سازی جهت استقرار حکومت وابسته و دست نشانده ، راهی جز نابودی ریشه ها وعوامل ایجاد و بقای نهضت اسلامی وجود ندارد.ازین رو مخالفان خارجی و عوامل داخلی آنان از همان لحظه پدیدار شدن نشانه های  اولیه انقلاب اسلامی و برای شکستن این عوامل  سعی و تلاش گسترده ای را آغاز کردند.بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ، غربی ها که باورشان نمی شد با چنین رخدادی مواجه شوند در برابر یک چالش بزرگ وحرکت غیر منتظره ای قرار گرفتند، حرکتی که آنها را واداشت  تا با برنامه ریزی مدون و صرف پولهای کلان ، با اهداف براندازی نظام نو پای مقدس جمهوری اسلامی ایران را پی گیرند.

شروع به راه اندازی احزاب وگروهها وتقویت و هدایت مخالفین نظام – نشر جراید فله ای (بعد از پیروزی انقلاب بیش از 100نشریه در تهران انتشار یافت که چهل تا از این نشریه ها از ارکان  گروهکها بود) –نفوذ افراد در ارکان نظام برای تبعیت از غربیها (امریکا و...)

حمله غربی ها و عوامل مزدور داخلی با یک حرکت حساب شده ، به دین و ارزشها ،ولایت فقیه ، و روحانیت وشخصیتهای مومن ومتعهددر روزنامه آیندگان  3/5/1358:چنین نوشته اند. در حکومت مردم بر مردم ، چاره ای جز جدایی دین از سیاست نیست ، در رژیم مردم بر مردم ، مذهب هست ، نه اینکه آزادی مطابق مذهب .

در رژیم مردم بر مردم ، تقلید در سیاست جایی ندارد ، و انبوه آرا ، چنانچه ناشی از تقلید باشد  ارزش بیش از یک رای را نخواهد داشت .

همان روز نامه در مورخه 16/3/58: سکوت بس است ،نگذاریم بساط دیکتاتوری  برقرار شود.

نشریه پیغام امروز مورخه 29/3/58: ملت ایران صد ساله است ،قیم نمی خواهد وقیم تراشی برای ایران  یک حیله امپریالیستی  است .

روزنامه آیندگان 21/3/58:مصلحت روحانیت به حکومت نیست ، قیام ملت باید به نظامی منتهی شود که اراده ملت بالاترین مرجع باشد.

بعضی از جراید وابسته سوای اهانت به دین و به ارزشها و ولایت و روحانیت اصیل به صورت مرموزانه ،  حضرت امام (ره) را به عرصه واگذاری حکومت به مردان سیاست دعوت کردند.

روزنامه بامداد 11/6/58: امام خمینی مظهر مبارزه است و مقاومت ، اما مملکت و کار سازندگی اش را به دست مردان سیاست سپارد.

بعضی از نشریات نیز بدنبال ایجاد یک جریان موازی  رهبری حضرت امام خمینی (ره) بودند و بعضی از شخصیتها را بعنوان امام ..... مطرح میکردند.

هفته نامه کیهان چاپ لندن 19/7/59:همه میدانند که من (حسن نزیه  از رهبران نهضت آزادی )به عنوان یک  ایرانی  لائیک     آزادیخواه با جمهوری اسلامی  از همان اغاز و در کمال قاطعیت و رو در روی خمینی بر خورد و مخالفت کردم .

امروز عدهای همان راه را میروند تعدادی از د یروزیان نیز همراه با براندازان امروزیند. دستهای پشت صحنه  غربیها  مخصوصا امریکا همه مخالفین را هدایت می کرد .

 امروزه استکبار با همان انگیزه و برنامه  حتی پیچیده تر از گذشته گرداننده اصلی ماجرایند همه در صدد نفی حاکمیت دینی در کشورند ، همه در صدد متزلزل کردند رابطه مردم با ولایت و روحانیت اصیل ودر نهایت فاصله با دین می باشند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی را به مرحله سقوط ببرند.

ما باید هوشیار باشیم و تلاش نمایم تا شالوده های انقلاب که دین و ولایت و روحانیت اصیل می باشند را به نحو احسن حفظ نمایم .

 دشمنان این ملت میخواهند نام اسلام حفظ ولی محتوا تغییر پیدا کند ، آنها با مطرح کردن  پلورالیسم( حقانیت همه ادیان)  قراعت مختلف از دین و منحصر کردن دین در حوزه فردی  انقلاب را از بین ببرند.

 زهی خیال باطل:دشمنان، این ملت مومن و متدین و آگاه را نشناخته اند و نمیدانند که این انقلاب دینی است ، و بر ایده  ئولوژی بسیار محکمی تکیه زده است. که سابقه هزار و چهارصد ساله دارد واعتقاداتی نشات گرفته از وحی  با پشتوانه الهی، نه با ایده ئولوژی ساخت بشر مثل مارکسیسم و لیبرالیسم ، که این مکاتب سست و بی پایه و بی ریشه اند .

دشمنان باید بدانند خوابهای آنها هرگز تعبیر نخواهد شد ، چون ملت فهیم ومومن ایران با پیوند عمیقی که با ولایت و روحانیت اصیل دارد ، با این فشارها و تبلیغاتهای سوء از صحنه خارج نخواهد شد و زمینه حکومت مصلح کل  حضرت بقیه الله اعظم را فراهم خواهد ساخت .

 

   
ارسال شده در توسط صادق احمدی